Materace Janpol w promocyjnych cenach!

Kolejna wiosenna promocja na materace od polskiego producenta Janpol! Od dzisiaj (20.03) przez niemal cały miesiąc (19.04) istnieje okazja do zakupu wysokiej jakości materaca marki Janpol w niższej cenie!

Produkty Janpol cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Janpol jest jednym z liderów produkcji materacy, łóżek, stelaży, pokrowców na materac oraz innych akcesoriów do sypialni. Dzięki zdobytemu doświadczeniu na przestrzeni niemal 30 lat, firma trafia w upodobania najbardziej wymagających użytkowników. Świadczą o tym zadowolenie oraz liczne pozytywne opinie od klientów.

Głównym produktem wychodzącym z fabryk Janpol są materace do spania, które powstają w nowoczesnym i bezpiecznym dla środowiska procesie produkcji oraz przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, zapewniających wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania. Bogata oferta producenta Janpol obejmuje również stylowe łóżka, praktyczne stelaże oraz wiele rodzajów pokrowców na materace.

Obecnie promocją objętych zostało aż 8 modeli z najnowszej oferty. Na materace Wenus, Julia, Palma i Pulse Elegant obowiązuje rabat w wysokości 15%, natomiast na modele Nolli, Enyo, Hebe i Xl producent przewiduje aż 20% obniżki cen!

Zapraszamy do skorzystania z promocji na materace Janpol! Akcja rabatowa ograniczona czasowo – 20.03 – 19.04.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *