Łóżka

Łóżko jest bardzo istotnym elementem każdej sypialni. Pełni w niej rolę estetyczną oraz użytkową. Jego wezgłowie może służyć jako doskonałe podparcie podczas wieczornego oglądania filmu lub czytania książki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są modele z pojemnikiem. Takie łóżka doskonale sprawdzą się w niedużych mieszkaniach, w których każdy centymetr wolnej przestrzeni jest ważny. Warto zaznaczyć, że istnieją produkty z wielofunkcyjnym zagłówkiem, które zawiera pułki oraz podświetlenie. Można w nich umieścić najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: książka, budzik czy telefon. Na rynku można wyróżnić cztery kategorie łóżek: tapicerowanekontynentalnedrewniane oraz płytowe. W ofercie sklepu można znaleźć produkty producentów takich jak: EkodomGKI Desing oraz Stolwit. Cieszą się one ogromną popularnością a pozytywne opinie zadowolonych klientów tylko to potwierdzają. Niezwykle ważną kwestią jest również dobór odpowiedniego materaca. Musi on spełniać wiele kryteriów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Łóżka tapicerowane

Łóżka

Tapicerowane – jeden z najpopularniejszych rodzajów łóżek. Dzięki bogatej ofercie tkanin łóżko doskonale wkomponuje się do każdego rodzaju pomieszczeń, zaprojektowanych zarówno w sposób nowoczesny, jak i klasyczny. Dodatkowo w wielu modelach istnieje możliwość wyboru łóżka ze specjalnym pojemnikiem, dzięki któremu zyskuje się więcej miejsca w sypialni. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najwyższej jakości łóżka tapicerowane od cenionych producentów.

Łóżka kontynentalne

Łóżka

Kontynentalne – w porównaniu do klasycznych łóżek wyróżniają się wysoko usytuowaną powierzchnią spania, która w zależności od grubości materaca i wysokości nóżek znajduje się nawet do 70 cm od podłogi. Jest to istotna zaleta ze względu na łatwość przy porannym wstawaniu. Łóżka kontynentalne to doskonały wybór do sypialni urządzonych w eleganckim i nowoczesnym stylu.

Łóżka drewniane

Łóżka

Drewniane – popularny rodzaj łóżek wśród osób ceniących klasyczne i solidne meble. Łóżka tego typu tworzone są z materiałów najwyższej jakości. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo łóżka wykonane m.in. z drewna olchowego i dębowego. Zaletą łóżek drewnianych jest ich niepowtarzalny klasyczny wygląd oraz niezwykła trwałość, która przekłada się na wieloletni okres użytkowania. Niekwestionowanym liderem w produkcji łóżek drewnianych jest firma Ekodom, której produkty znajdziecie Państwo w naszych sklepach stacjonarnych jak i sklepie internetowym.

Łóżka płytowe

Łóżka

Płytowe – konstrukcja tego rodzaju łóżek opiera się na wysokiej jakości płycie MDF. Jest to jednolity materiał, który charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. W wielu modelach istnieje możliwość doboru specjalnego pojemnika, dzięki któremu zyskujemy więcej miejsca na przechowywanie np. pościeli. W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości łóżka płytowe od znanego i cenionego producenta Stolwit.

producenci