Black Weekend z rabatami do 70% w salonach Pan Materac w Krakowie!

Duże obniżki cen z okazji Black Friday w salonach Pan Materac! Skorzystaj z promocji nawet do 40% taniej! Odwiedź nasze salony w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4 oraz przy ul. Zakopiańskiej 105 w dniach 26.11-27.11 i zainwestuj w wygodny materac, eleganckie łóżko czy niezbędne akcesoria do sypialni! Masz wątpliwości co do twardości czy rodzaju materaca? Nasi fachowcy czekają w salonach, aby pomóc Ci w wyborze idealnie dopasowanych produktów! Zapraszamy!

Rabaty do 70% z okazji Black Friday w salonach Pan Materac!

Tak samo, jak w poprzednich latach, również i w tym roku przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na wysokiej jakości produkty do sypialni. Odwiedzając nasze salony, możesz wybrać dla siebie i bliskiej Ci osoby prozdrowotny materac, eleganckie łóżko tapicerowane lub drewniane oraz wygodne akcesoria sypialniane. Obniżyliśmy ceny nawet o 70% od cen regularnych! Nie przegap idealnej okazji na odświeżenie swojej domowej strefy snu!

Oferta promocyjna Black Friday dostępna również w sklepie online na www.panmaterac.pl/black-week-58

Black Friday w salonach Pan Materac w Krakowie

W salonach Pan Materac w Krakowie możesz wybierać pomiędzy najpopularniejszymi producentami materacy, łóżek, poduszek, kołder czy pościeli: Hilding, Janpol, Materasso, Mollyflex, New Elegance, Tempur, Sembella, Curem, Serta oraz Magniflex. Oferujemy także asortyment sygnowany naszą autorską marką – Pan Materac, w której znajdziesz wysokiej jakości materace, solidne stelaże oraz niezbędne w każdej sypialni poduszki i kołdry!
Sprawdź ofertę i skorzystaj z wyjątkowych rabatów!

Fachowa pomoc w wyborze odpowiedniego materaca!

Wybór idealnego materaca wzbudza u Ciebie dużo pytań i wątpliwości? Eksperci Pana Materaca, obecni w każdym salonie, z chęcią wskażą produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki wizycie w naszych salonach zyskasz elementy sypialniane idealne dobrane do Twoich potrzeb w atrakcyjnych cenach!

Lokalizacje salonów Pan Materac w Krakowie:
www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-54
ul. Jasnogórska 4
31-358 Kraków
tel.: 12 307 22 24
e-mail: krakow1@panmaterac.pl
Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 10:00 – 19:00
Sobota: 10:00 – 18:00
Niedziela (handlowa): nieczynne

www.panmaterac.pl/c/materace-krakow-67
Galeria SOLVAY PARK
ul. Zakopiańska 105
30-418 Kraków
tel.: 12 213 22 13
e-mail: krakow2@panmaterac.pl
Godziny otwarcia salonu:
Pn. – Pt.: 10:00 – 20:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela: nieczynne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *