Zimowa promocja na materace marki Hilding!

Kolejna edycja zimowych wyprzedaży materacy z kolekcji Hilding! Już od soboty 18 stycznia, aż do 2 marca trwa promocja na wysokiej jakości produkty od cenionego na polskim rynku producenta!

Produkty szwedzkiego producenta Hilding cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Wyróżniają się funkcjonalnością, wysokim komfortem użytkowania oraz szeroką ofertą produktową, w której każdy znajdzie dla siebie odpowiedni materac. Oferta obejmuje wysokiej klasy materace piankowe z innowacyjną pianką Velvet Touch opracowaną przez inżynierów firmy Hilding, materace z wkładem sprężynowym oraz produkty rehabilitacyjne o potwierdzonych właściwościach medycznych.

Obecnie większość materacy marki Hilding można kupić w lepszej cenie! Kolekcja Hilding, która obejmuje materace takie jak: Rock&Roll, Salsa, Foxtrot, Rumba, Mambo, Latino, Tango, Pasodoble, Makarena, Cha-Cha, Lambada, Electro i Flamenco dostępna jest w obniżonej cenie aż o 20%! Co więcej, na kolekcję Hilding Family – Step, Zorba, Fandango i Breakdance – obowiązuje rabat w wysokości 15%!

Zapraszamy do skorzystania z korzystnej oferty promocyjnej w salonie Pan Materac przy ul. Jasnogórskiej 4 lub na stronie internetowej: www.panmaterac.pl/hilding_6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *