Black Friday w salonie Pan Materac w Krakowie!

Kolejna edycja wielkich listopadowych wyprzedaży! Akcja Black Friday cieszy się coraz większą popularnością, przyciągając tysiące klientów szukających produktów w obniżonych cenach. Jak co roku w akcji uczestniczy również Pan Materac!

W salonie Pan Materac w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 4 czekają na Państwa materace, łóżka, stelaże oraz inne akcesoria do sypialni przecenione nawet o 60%! W trakcie trwania promocji istnieje również możliwość skorzystania z porad fizjoterapeuty, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i razem ze sprzedawcami doradzi w kwestii doboru odpowiedniego materaca.

Salon Pan Materac w Krakowie posiada szeroką ofertę produktową od cenionych producentów. Materace Hilding, Janpol, Bedding, Materasso oraz Mollyflex i Curem cieszą się wielką popularnością wśród klientów, których pozytywne reakcje i opinie tylko potwierdzają wysoką jakość produktów. Oferta obejmuje również łóżka – od klasycznych drewnianych po tapicerowane wysokiej jakości tkaninami oraz kontynentalne.

W tym miejscu warto wspomnieć o kolekcji materacy sygnowanej logiem Pan Materac. Znaleźć w niej można 5 wysokiej jakości materacy: Tempo, Puls, Original Multi, Original Thermo oraz Select Massage. Produkty te z okazji Black Friday przecenione będą nawet o 40%!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz sprawdzenia promocyjnej oferty w sklepie internetowym: https://www.panmaterac.pl/black-week-58

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *