Poznaj materace dziecięce Hilding!

Dziecko od pierwszych dni życia potrzebuje idealnych warunków do snu. To właśnie w tym okresie należy bardzo starannie zadbać o prawidłowy rozwój swojej pociechy. Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka nie jest łatwą decyzją, trzeba zwrócić uwagę na szereg kwestii, które mogą przyczynić się do zdrowego rozwoju dziecka. Doskonałym wyborem będzie jeden z materacy z dziecięcej kolekcji Hilding, która obejmuje trzy wysokiej jakości materace sprawdzone pod kątem jakości i bezpieczeństwa!

Produkty dla dzieci objęte są szczególną uwagą ze strony producentów. Produkowane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wykorzystaniu w pełni bezpiecznych dla zdrowia komponentów. Materace dla dzieci Hilding cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów, czego potwierdzeniem są ich liczne pozytywne opinie.

Materace dla dzieci Hilding

Pierwszą z propozycji jest materac Hilding Dobranocka. Jest to piankowy materac dziecięcy, który w całości tworzy profilowana pianka Flexifoam o dużej elastyczności, dzięki której powierzchnia idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, zapewniając doskonałe podparcie przez cały okres użytkowania. Na piance wykonano również specjalne nacięcia, co w połączeniu z porowatą strukturą przekłada się na doskonałą wentylację, dzięki czemu zachowany zostaje niezwykle ważny dla zdrowia dziecka, poziom higieniczności.

Zbliżoną budową do materaca Dobranocka charakteryzuje się materac Hilding Kołysanka. W nim również zastosowano blok z pianki Flexifoam, jednakże dodano warstwą z naturalnego kokosu z domieszką lateksu, dzięki czemu materacyk zyskuje dwie strony o odmiennym stopniu twardości. Jest to doskonała propozycja, która sprawdzi się w sypialni dziecięcej przez wiele lat. Strona twardsza z kokosem przeznaczona jest dla niemowlaków od pierwszych dni życia, zapewnia odpowiednie podparcie i stabilne utrzymanie ciała. Natomiast dla nieco starszego dziecka zaleca się korzystanie z miękkiej strony z pianką Flexifoam, która dopasowuje się do kształtu ciała, tworząc niezwykle komfortowe warunki podczas snu.

Ostatnią propozycją jest innowacyjny materac Hilding Safety Smyk z podniesionymi bokami o ok. 2 cm, który doskonale sprawdzi się jako materac do łóżeczka i przewijak w jednym. Materac wykonany został z pianki Velvet Touch opracowanej przez inżynierów Hilding, która wyróżnia się antybakteryjnością, świetną wentylacją oraz elastycznością, dzięki której rozwijające się ciało niemowlaka podparte jest w prawidłowy sposób. Materac Safety Smyk to idealny wybór dla niemowlaka od pierwszych miesięcy życia.

Materace z kolekcji dziecięcej Hilding posiadają stosowne atesty i certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Każdy z materacy posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka, jak również certyfikat Oeko-Tex Standard, który świadczy o stosowaniu materiałów wolnych od substancji szkodliwych dla zdrowia i środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *