Black Friday w Panu Materacu

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który fani zakupów czekają z niecierpliwością. Mowa oczywiście o Black Friday. W dniu tym tysiące ludzi rusza na przedświąteczne zakupy, aby skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji.

Swój początek czarny piątek ma w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie dzień po Dniu Dziękczynienia tłumnie ruszają do sklepów. Wiele osób zada sobie pytanie, ok wszystko rozumiem, ale dlaczego ten dzień został okrzykniętym czarnym piątkiem?

Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, ponieważ powstało setek teorii, które doskonale opisują genezę tego święta zakupów. Jedna z nich mówi np. o tym, że mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, tak licznie ruszyli do sklepów, że zostało sparaliżowane całe miasto. Powstały ogromne korki. Policjanci mieli ogromny problem, z rozwiązaniem tej zagwozdki, dlatego nazywali ten dzień czarnym piątkiem.

Z czasem dzień ten zaczęto uznawać za pierwszy dzień okresu przedświątecznego. Z roku na rok Black Friday zaczął się rozchodzić na inne Państwa. W końcu trafił do Polski. Od kilku lat można zauważyć regularny wzrost zainteresowania tym wydarzeniem. Czy warto skorzystać z prezentowanych promocji? Odpowiadamy: Oczywiście. Sklep Pan Materac specjalnie na tą okazję przygotował szereg różnych rabatów, które mają umilić Państwu zakupy w tym wyjątkowym okresie.

Warto zaznaczyć, że przygotowana została przez sklep wyjątkowa oferta dla klientów w sklepach stacjonarnych. Otóż klient za każdy wydane 1000 zł na materace otrzyma 100 zł rabatu na akcesoria! Czekamy na Was w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Lublinie oraz Rzeszowie.

Poniżej lista promocji.

40% na materace z kolekcji Pana Materaca,

20% rabatu na ekskluzywne materace Curem,

20% obniżki cen na materace firmy Bedding,

– Wybrane materace marki Janpol – 12% taniej + gratis do wybranych materacy,

– Wybrane materace marki Materasso – do 25% taniej,

– Wybrane materace marki Mollyflex – do 20% taniej,

– Wybrane materace marki Perdormire – rabat do 25%,

– Kołdry i poduszki puchowe Animex do 15%, inne modele tej marki przecenione do 12%,

– Kołdry Paradies do 15%, poduszki Paradies 10% taniej

– Materace z Outletu przecenione nawet o 50%

– Meble z kolekcji Timoore 30% taniej

– Łóżka New Design 10% taniej

Darmowa dostawa w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *